top of page

Vooraf inschrijven voor het BK cross is niet nodig!

  • Secretaris
  • 21 jan 2020
  • 1 minuten om te lezen

Op 23 februari is er het Belgisch Kampioenschap veldlopen in het Park van Laken in Brussel, tevens de slotmanche van de Structabo CrossCup 2019-2020.

Voor deelname aan dit BK is het vanaf dit jaar niet meer nodig dat atleten vooraf inschrijven via de club.

Elke atleet die in het bezit is van een Structabo CrossCup borstnummer kan zich onmiddellijk naar de start begeven van zijn/haar wedstrijd.

Atleten die nog geen CrossCup borstnummer hebben kunnen ter plaatse op de dag zelf een borstnummer aankopen aan de stand inschrijvingen (aan de ingang via het Louis Steens plein).


ree

Foto: benjamin Lars in opperste concentratie voor deelname aan zijn eerste cross kampioenschap (PK Essen op 12/01/2020).

Ā 
Ā 

Recente blogposts

Alles weergeven
Veldloop Bonheiden: 4 overwinningen

De eerste regionale veldloop van het seizoen leverde onze club vier overwinningen op. In de openingswedstrijd was Yana Ven de snelste dame in de AMH reeks. Daarna volgden nog overwinningen voor Josef

Ā 
Ā 
CROSS-CUP

Terwijl dit weekend een groot aantal clubleden de jaarlijkse stage volgen in Tongerlo, nemen er ook een tiental ACHL-atleten deel aan de cross-cup wedstrijd in Roeselare. De Cross-cup is overigens vor

Ā 
Ā 
bottom of page