top of page

Vooraf inschrijven voor het BK cross is niet nodig!

  • Secretaris
  • 21 jan 2020
  • 1 minuten om te lezen

Op 23 februari is er het Belgisch Kampioenschap veldlopen in het Park van Laken in Brussel, tevens de slotmanche van de Structabo CrossCup 2019-2020.

Voor deelname aan dit BK is het vanaf dit jaar niet meer nodig dat atleten vooraf inschrijven via de club.

Elke atleet die in het bezit is van een Structabo CrossCup borstnummer kan zich onmiddellijk naar de start begeven van zijn/haar wedstrijd.

Atleten die nog geen CrossCup borstnummer hebben kunnen ter plaatse op de dag zelf een borstnummer aankopen aan de stand inschrijvingen (aan de ingang via het Louis Steens plein).


Foto: benjamin Lars in opperste concentratie voor deelname aan zijn eerste cross kampioenschap (PK Essen op 12/01/2020).

Ā 
Ā 

Recente blogposts

Alles weergeven
4 BELGISCHE KAMPIOENEN op ƩƩn dag

Vandaag stonden er nog diverse Belgische Kampioenschappen geprogrammeerd. Indoor waren er kampioenschappen bij de AMH,Juniors en Beloften. De masters streden voor de veldlooptitels en op de weg had re

Ā 
Ā 
BK Cad-Sch: 3x zilver en 3x brons!

Geen titel maar wel zes mooie podiumplaatsen. Dat is het ACHL-resultaat van de Belgische Kampioenschappen voor cadetten en scholieren. Daarbij ook weer een resem nieuwe ACHL-top-10 plaatsen. Een overz

Ā 
Ā 
ACHL-resultaten op 3 fronten

Het komt zelden voor dat er gelijktijdig, op de 3 verschillende onderdelen van de atletieksport, een organisatie doorgaat waaraan ACHL-atleten deelnemen. Gisteren was dat het geval met een veldloop

Ā 
Ā 
bottom of page