top of page

Peter Van Hove: Belgisch Kampioen!

  • Herman
  • 26 jun 2023
  • 1 minuten om te lezen

In een lode hitte behaalde Peter Van Hove zijn zesde titel op rij op de 20000m snelwandelen op de piste in Gosselies. Dit zowel in de categorie AC als M35-45.

Daarmee brengt Peter zijn totaal aan Nationale titels op twintig!

Ellen Piedfort werd op de 10000m snelwandelen derde bij AC en tweede bij W35-45.

Haar tijd van 1u17'27"28 is tevens een clubrecord in de categorie W40.

In het nevenprogramma verbeterde Robin Van Hove het clubrecord 2000m snelwandelen bij de miniemen.

Met 13'06"82 was hij bijna 10 seconden sneller dan zijn broer Tristan in 2016.




Ā 
Ā 

Recente blogposts

Alles weergeven
Drie ACHL-scholieren geselekteerd voor Interland.

Nu zaterdag heeft er in Dortmund een scholiereninterland plaats tussen Westfalen-Nederland-Luxemburg-Vlaanderen en Walloniƫ. ACHL is er vertegenwoordigd door 3 atleten: 400m : Luka Moons 800m : Wout S

Ā 
Ā 
Siebe THIJS verbetert clubrecord

Miniem Siebe Thijs verbeterde het 22 jaar oude clubrecord op de 1000m bij de miniemen. Dat clubrecord stond op naam van Nils Dillen(3'02"12). Siebe deed er nu 2'59"31over.

Ā 
Ā 
4 BELGISCHE KAMPIOENEN op ƩƩn dag

Vandaag stonden er nog diverse Belgische Kampioenschappen geprogrammeerd. Indoor waren er kampioenschappen bij de AMH,Juniors en Beloften. De masters streden voor de veldlooptitels en op de weg had re

Ā 
Ā 
bottom of page