top of page

Kristel Van Maldeghem wint crosscup bij W45

  • Herman
  • 12 uur geleden
  • 1 minuten om te lezen

Na de manches in Berlare, Roeselare en  Hannuit stond gisteren in Diest de slotwedstrijd van het EnergyVision CrossCup-criterium op de agenda.

Een zeventiental atleten van ACH stonden er aan de start.

Bij de juniors beloofde het een spannende strijd te worden tussen Axl Hermans en Romain Palm, de Waalse veldloopkampioen.

Axl stond voor de wedstrijd in Diest aan de leiding in het Crosscup criterium, maar om die positie vast te houden, moest hij ook in Diest  zijn 1 jaar oudere concurrent voor blijven. Hij nam van bij de start de leiding en legde meteen een stevig tempo op. Het duurde niet lang voordat het duo er samen van door ging. Ondanks enkele pogingen van Axl om Romain te lossen, bleef die zich vastbijten in zijn spoor en bleek hij  uiteindelijk ook de sterkste op het einde van een felbevochten wedstrijd. Voor Axl werd het dus een knappe 2de plaats in Diest, en tevens ook in de eindstand van het Crosscup criterium.

Kristel Van Maldeghem eindigde als vierde bij de masters. Maar in haar eigen categorie werd ze de eindwinnares van de crosscup!

Dichtst eindigende seniors waren Sofie Van Accom, 10e bij de dames, en Kevin Schauwaers,17e bij de heren.

Dina Van Loon legde bij de juniors beslag op een mooie zevende plaats.

In de jeugdcategorieën was er een overwinning voor Josefien Van de Water(miniem '13) en een tweede plaats voor Jasper Van Dyck(pupil '16).


 
 

Recente blogposts

Alles weergeven
Nog 5 clubrecords!

Tijdens meetings in Gent, waaronder de Universitaire kampioenschappen, werden nog maar eens vijf clubrecords verbeterd. Ook waren er weer heel wat nieuwe ACHL-top-10 plaatsen. Een overzicht: Jaden Col

 
 
Belgisch Record voor Bert Van Opstal !

Bert Van Opstal werd niet alleen Belgisch Kampioen op de 60Horden, in de categorie M60, maar hij verbeterde tevens het Belgisch Record met zijn tijd van 9"66. Het vorige record stond op naam van Jean-

 
 
Veel sterke prestaties op onze tweede indoormeeting

Ook onze tweede indoormeeting was weer een succesvolle organisatie. Onder het oog van talrijke ouders en grootouders werden er weer heel wat persoonlijjke records verbeterd door onze kangoeroes, benja

 
 
bottom of page