top of page

Highjumpgala Elmos: Beste wereldjaarprestaties!

  • Herman
  • 1 feb
  • 1 minuten om te lezen

Het internationaal hoogspringgala Elmos werd voor de eerste keer georganiseerd in Herentals.

Het werd een sfeervolle en hoogstaande competitie.

Bij de mannen ging de overwinning naar de Italiaan Christian Falocchi. Met 2m28 zorgde hij voor een beste jaarprestatie.

Een beste jaarprestatie was er ook voor junior Younes Ayachi uit Algerije. Hij legde beslag op de tweede plaats met 2m26.

Het podium werd vervolledigd door onze luid aangemoedigde clubatleet Jef Vermeiren.

De druk was groot voor Jef. Toch haalde hij nog een respectabele hoogte van 2m17.


Voor deze gelegenheid geven we graag een overzicht van de reeds mooie carrière van Jef.

Hij stak er zeker nog niet bovenuit als jongere. Maar door hard te werken, samen met coach Isabel Poelmans, is Jef er in geslaagd om zich op te werken naar de derde plaats allertijden in België.(na Eddy Annys en Thomas Carmoy)

Zijn prestatiecurve ziet eruit als volgt:

Pupil: 1m28

Miniem: 1m45

Cadet: 1m62

Scholier: 1m97

Junior: 2m11

U23: 2m17

Senior: 2m27

 
 

Recente blogposts

Alles weergeven
PK Aflossingen : 11 titels voor ACHL

Met 23 ploegen waren we vandaag aanwezig op de Provinciale aflossingskampioenschappen in Booischot. Het werd een succesrijke namiddag voor ACHL met niet minder dan 17 podiumplaatsen. Er sneuvelden ook

 
 
ACHL op de Europese Kampioenschappen

Voor de eerste keer stonden 2 ACHL-atleten gelijktijdig op de deelnemerslijst van de Europese Outdoorkampioenschappen. De selectie kwam er maar in laatste instantie. Qua voorbereiding was dat niet ide

 
 
bottom of page