top of page

Fier op onze helpers !

  • Herman
  • 29 mei 2023
  • 1 minuten om te lezen

Liefste ACHL-vrijwilliger,

Bedankt!

Sympathisant van de club, ouder van atleet, ouder van ex-atleet, ex-atleet, jurylid, atleet, tijdelijk gekwetste atleet, vriendengroep ontstaan in de club, partner van atleet, zoon of dochter van atleet, trainer, meegesleurd door je papa of mama, ... Te veel om op te noemen en soms ongelofelijk maar waar, jullie link met de club. Elke keer opnieuw kunnen we op jullie rekenen om mee te helpen aan onze meerkamp, waardoor onze atleten hun prachtprestaties hebben kunnen leveren. Want elke atleet die een meerkamp uitdoet levert zonder meer een prachtprestatie en dat hebben jullie allemaal mee mogelijk gemaakt.

Jullie inzet is opgevallen bij vele van de aanwezigen, die zich verbazen over het schijnbare gemak, rust en professionalisme waarmee jullie als helpers een prachtprestatie hebben neergezet! Het organisatorisch afwerken van een meerkamp.

Tom en ik hebben ook kort gebabbeld met Bart Bennema (hoofdcoach meerkampprogramma van de VAL) en Fernando Oliva (coach meerkampprogramma van de VAL) en zij hebben benadrukt dat onze meerkamp uitermate belangrijk is in de ontwikkeling van meerkampers en meerkampsters. Jullie hebben meegewerkt aan een voedingsbodem voor de toekomstige toppers. Zie maar naar de 2 EYOF-limieten, bovendien heeft elke Belgische meerkamp topper ooit één of meerdere keren bij ons deelgenomen!


Nogmaals bedankt!


Namens het organisatiecomité,


wedstrijdleider, Guy Raeymaekers



 
 

Recente blogposts

Alles weergeven
Interclub Masters: 3e plaats

Onze masters vertoeven in de hoogste reeks. Vorig jaar eindigden ze op de tweede plaats achter Leuven. Nu werden ze derde, na Leuven en ROBA. Naast een resem top-5 plaatsen werden er ook weer een aant

 
 
Jeugdmeeting Memorial Jan Ledegen

De talrijke medewerkers van afdeling Herenthout zorgden weer voor een knappe organisatie van de Memorial Jan Ledegen. De wind was gunstig voor de spurters en de verspringers. Er vielen dan ook zeer ve

 
 
Vier nieuwe clubrecords

Op meetings in Lier en Mechelen werden de laatste weken nog vier clubrecords verbeterd. De nieuwe records: Wout Schepens 1500 Sch H 3'55"70 Lenne Jacobien Kogel Beloften D 15m12 Kristel Van Malde

 
 
bottom of page