top of page

Clubrecords voor Fleur Hooyberghs en Jef Vermeiren

  • Herman
  • 11 aug 2020
  • 1 minuten om te lezen

Ondanks de minimale mogelijkheden om atletiekwedstrijden te betwisten, zijn een aantal van onze atleten er toch al in geslaagd om sterk voor de dag te komen.

Zo verbeterde junior Fleur Hooyberghs, met 3m91, het clubrecord polsstokspringen van Hanne Borstlap. Fleur stoot Hanne van de tabellen, zowel bij de juniors als bij Aller Categorieën.

Jef Vermeiren haalde nog niet de hoogte van vorig seizoen maar zijn 2m04 is toch al goed voor een clubrecord bij de beloften.

Ondertussen komt Thomas Vanoppen alsmaar dichter bij het clubrecord van Tom Van Rooy op de 1500m. Met 3'41"28 liep Thomas meer dan 5 seconden sneller dan vorig zomerseizoen.

Bij de cadetten vermelden we graag de knappe 1m62 van eerstejaars Anouk Smeyers.

Ze komt hiermee op de 4e plaats allertijden.

 
 

Recente blogposts

Alles weergeven
Jeugdmeeting Tongerlo

Onze pupillen en miniemen bereiden zich voor op de komende Beker van Vlaanderen. Op 9 mei moeten ze zich trachten te verzekeren van een finaleplaats in september. De organisatie van afdeling Westerlo

 
 
Paaseierenmeeting voor de jeugd

Onze traditionele jeugdmeeting op Paasmaandag bracht weer heel wat enthousiaste atleten samen op de atletiekpiste van Sport Vlaanderen. Voor de middag kwamen de kangoeroes en benjamins aan de beurt. O

 
 
Marathon Gent: Clubrecord voor Brent Bakelants!

Brent Bakelants heeft zijn eigen clubrecord op de marathon weer scherper gesteld. In Gent eindigde hij in een tijd van 2u57'22". Dat is een verbetering van zijn eigen AMH-clubrecord met meer dan 5 mi

 
 
bottom of page