top of page
  • herman

Beker van Vlaanderen Pup-Min

Zowel onze meisjes als jongens plaatsten zich dit seizoen voor de finale van de Beker der Vlaanderen.

Om deze finale te betwisten moesten onze jongeren naar Ieper.

Deze verre verplaatsing was zeker niet bevorderlijk voor de individuele prestaties.

Toch kwamen ze goed voor de dag. De meisjes eindigden op de negende plaats.

De jongens eindigden enkele plaatsen dichter als zesde van de finalisten.

Miniem Wout Schepens zorgde voor de enige ACHL-zege op de 1000m.

Miniem Lien Van Rooy eindigde driemaal in de top-3. Op de 60horden(2e plaats) liep ze een persoonlijk record. De tijd van 9"65 is de tweede snelste allertijden bij ACHL, amper één honderdste boven het clubrecord. In het ver- en hoogspringen werd Lien telkens derde.

Er waren verder nog derde plaatsen voor miniemen Stien De Meulemeester(kogel: 11m89) en Emiel Heylen(hoog: 1m50= 10e allertijden bij ACHL)




125 weergaven0 opmerkingen

Recente blogposts

Alles weergeven

Het voorjaar en het najaar zijn de meest begeerde periodes om een marathon in te plannen. Zo kwamen er in de eerste maanden van 2023 heel wat ACHL-atleten aan de start om de 42,195 km tot een goed ein

In het laatste indoorweekend op Vlaamse bodem zijn er nog enkele records en top-10 plaatsen gerealiseerd door onze atleten. Pupil Marthe Ryken nam het record op de 60horden terug van Roos Wils en mast

bottom of page